Bu sezon mor renkde olan düğün davetiyesi modelleri çok tutulacak gibi gözüküyor. Yeni evlenecek çiftlerimiz düğün davetiyelerini artık renkli ve yeni modelleri tercih ediyor o yüzden size çok şık mor renkde güzel bir davetiye paylaşmak istedik.

Bu davetiye bu yıl en popüler rengiyle hızlı satış yapmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu model hem nikah davetiyesi olarak hemde nişan davetiyesi olarakda basılıyor, ama bir sıkıntı olacak oda iplerini düğüm olarak siz hazırlıyorsunuz o yüzden 1 gününüz davetiye bağlamakla geçecektir. Fiyonklu davetiye genelde terciğ edilmiyor gelin tarafı ben bağlarım diyor genelde o yüzden damat tarafı pek ilgilenmez fiyonk bağlamasını yapmazlar. İp renkleri değişmektedir ister kahverenkli isterseniz mor ipli terciğ seçenekleri çok mavi yeşil pembe her renkde bulunmaktadır.

Davetiyenizin zarf seçeneği kahverenk olup katlaması gene size ait olmaktadır işçilikleri matbaacılar yapmıyor devamlı müşteriler yapmaktadır. O yüzden müşterilerin terciği düz beyaz zarflı tek kartlı modelleri seçiyorlar, şık olsun düğün davetiyemiz diyorsanız bu model tam size göre bu yılın en güzel davetiyesi olarak terciğ edildi bence hemen alın çokda uygun fiyatda satılmaktadır sitenin adı www.davetiyeshop.com sitesinden siparişinizi verip ucuz davetiye yaptırıp paranız cebinizde kalsın.

www.davetiyeshop.com

1000 ADET DÜĞÜN DAVETİYESİ 340 TL. KAMPANYA

KARGO BEDAVA + KAPIDA ÖDEME

Düğün Davetiyesi